تبلیغات
وبگاه شهر مصیری و شهرستان رستم - ارائه عملکرد ده ماهه شهرداری مصیری

ارائه عملکرد ده ماهه شهرداری مصیری

نویسنده : احمد نیکنام 1392/05/6 12:15  •    ارسال شده در: شهر مصیری

 با سلام

با توجه به اهمیت شهرداری در یک شهر جهت عمران و آبادی، تعدادی سوال در خصوص عملکرد شهرداری در ماه های اخیر از جناب آقای باقری (شهردار مصیری) پرسیده شده که جهت اطلاع شما شهروندان عزیز در این وبگاه منتشر میگردد. لذا در صورت انتقاد یا پیشنهادی از عملکرد شهرداری مصیری در همین وبگاه نظرات خود را اعلام نموده که به صورت مستقیم به شهردار محترم منتقل و جوابیه های ایشان را در همین وبگاه منتشر می نماییم.پیشاپیش از پیگیری شما شهروندان عزیز سپاگذاری می نماییم و ضمن تقدیر از زحمات بی مضایقه شهردار محترم و پرسنل شهرداری آرزو می نمایم که با عمکرد خوب و پیگیرانه  شهری آباد و زیبا را داشته باشیم.

جناب آقای باقری،لطفا به صورت مختصر خودتان را معرفی و به برخی از سوالات شهروندان پاسخ نمایید...

 

با نام ویاد خدای بزرگ وبا صلوات بر پیامبر عظیم الشان اسلام واهل بیت مطهرش وآرزوی تعجیل در فرج آقا امام زمان آخرین ذخیره الهی ودعا برای طول عمر مقام معظم رهبری حضرت آیت اله العضمی خامنه ای وآرزوی توفیق برای خدمتگزاران به نظام وهمشهریان عزیز


این جانب غلامرضا باقری دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس رشته شهرسازی از دانشگاه علم وصنعت ایران به عنوان شهردار شهر مصیری وخود را خدمتگزار این مردم فهیم می دانم، امیدوارم که بتوانم شهری در خور نام شهروندان فهیم با همکاری شهروندان عزیز داشته باشیم و دراین زمینه خدمتی کرده باشیم.

پاسخ سوال1: مهمترین فعالیت ده ماهه گذشته شهرداری عبارتند از :

در ادامه مطلب بخوانید...

نصب میل پرچم در ورودی شهر، تسطح معابرخالی در محله بردکوه ، ضامنی و...تعمیر اساسی ماشین آلات عمرانی ، خاکبرداری خیابانهای شهرک فرهنگیان با بلدوزر، چمن کاری بلوار شهدا ، نصب روشنایی در پارک کوثر ، عقب نشینی در بلوار جمهوری (کلانتری)، فرش موزائیک پیاده رو ، همکاری با ادارات در خصوص مسائل عمومی شهرستان از قبیل برگزاری مسابقات قرآنی ،انتخابات ،کنکورو...

اطفاء حریق مزارع گندم وباغات وپمپ های آب کشاورزی و...و100فقره عملیات اطفاء

پاسخ سوال2: هم اکنون مهمترین طرح های در دست اقدام :آسفالت کوچه منطقه انتظامی سابق ولکه گیری معابر شهر، موزائیک فرش پیاده روها ، پارک کوثر، معابر سازی ، روشنایی ولوله کشی وپیگیری زیر گذر ورودی وخروجی شهر.

پاسخ سوال 3: یکی از مهمترین پروژه های در دست اقدام : ادامه چمن کاری، فرش موزائیک ، مبلمان شهری پارک کوثردر بلوار گلزار شهدا ، عقب نشینی داخل شهر مصیری که از روبروی کلانتری تا مسجد جامع در دستور کار می باشد ، بازگشایی بلوار جمهوری در محله باقری ، زیر سازی معابر در شهرک آسمان ، روشنایی پارک جنگلی


پاسخ سوال 4: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری سال حماسه سیاسی واقتصادی از همه شهروندان عزیز انتظار می رود که مشکلات شهر را مشکلات خود دانسته ودر رفع آنها نهایت همکاری را با شهرداری داشته باشندوبا مشارکت خویش به یاری مسئولین شهر برخیزندتا برای عمران وآبادانی شهرمان گام های مهمی برداریم،لیکن شهرداری بدون مشارکت شهروندان عزیز نمی تواند به اهداف نهایی خود که توسعه پایدار وهمه جانبه شهر می باشد برسد.

پاسخ سوال 5: با توجه به آیه قرآنی ((وامرهم شورا بینهم))قبول مسئولیت نمایندگی مردم در شوراها در جواب آن یکپارچگی غیرتمندانه مردم انتظار می رود که اعضای شورای منتخب خودرا خادمین مردم بدانند وصادق بودن وصداقت داشتن را سرلوحه وظیفه خود بدانندومطابق وظیفه ذاتی مشکلات وکمبودهای شهررا شناسایی کرده وپس از اولویت بندی در جهت رفع آن هماهنگی لازم را با ادارات ودستگاه های مربوطه داشته باشند ودر جهت رفاه حال مردم وشهروندان عزیز تلاش بی شائبه ای داشته باشند.

پاسخ سوال 6:از آنجائی که شهر مصیری در یک منطقه آب وهوایی گرم می باشد ودرصد تبخیر آب در ماههای گرم سال بسیار بالا می باشد از نعمات فضای سبزی که در شأن ومنزلت شهروندان عزیز باشد محروم می باشدلذا پیشنهاد می شودکه شهر به دو بخش جنوبی کهزیر جاده اصلی ودارای خاک حاصلخیز می باشد جهت احداث پارک وفضای سبز عمومی وبخش شمال آن اختصاص به پارک محله ای در درون بافت شهری داده شود.

پاسخ سوال 7:نقش شهروندان همانگونه که همیشه مد نظر بنیان گذار انقلاب ورهبر معظم انقلاب اسلامی بوده وهست مهم وزیر بنایی بوده ودر همه امور مملکتی وشهرداری بدون همکاری مردم فی نفسه ارزش وجودی شهرداری افزایش رفاه اجتماعی،اقتصادی وفرهنگی مردم بوده ولیکن کارائی همه این امور وابسته به پشتوانه عظیم شهروندان ومشارکت گسترده آنان با مسئولین می باشد تا بتوانیم شهری در خور شهروندان عزیز داشته باشیم

پاسخ سوال 8: مهمترین مشکل شهرداری نیاز به بودجه های عمرانی وحل مسائل مالی شهرداری وهمکاری وهمدلی مسئولین محترم چه در شهرستان وچه در استان می باشدتا انشاءالله بتوانیم شاهد افزایش فعالیت های عمرانی در حوزه شهری باشیم.

پاسخ سوال9: همانگونه که رهبر عظیم الشأن فرمودند:مردم با حضور یکپارچه حماسه سیاسی خود را خلق کردند انشاءالله زمینه ساز شکوفایی ایران عزیز خواهد بود.

در پایان لازم است از مشارکت مردم وپرسنل تلاشگر وهمکاران عزیز در شورای شهر ودیگر مسئولین استانی وشهرستان ها وکلیه کسانی که با شهرداری شهر مصیری همکاری داشته اند تقدیر وتشکر وتوفیقات روز افزون همگان را از خدای بزرگ مسألت نمایم.

برچسب ها: غلامرضا باقری شهردار مصیری ، پرسش و پاسخ از شهردار مصیری ،
دنبالک ها: روابط عمومی شهرداری مصیری ،
آخرین ویرایش: 1392/05/6 12:33

1392/05/26 11:50
سلام جناب اقای مهندس باقری
تبریک به شما و تمام کسانی که شخصیت شهرستان هستند و ما به بودن انها افتخار میکنیم .
تبریک به مناسبت حضور شما در شهرداری شهرمان
امید است که شما با توانایی هایی که دارید تحولی نو در سیستم شهرداری شهر و دخالت دادن نیروهای جوان به عنوان مشاور در نزدیکی شما باعث موفقیت دو جندان شهرمان شوید . شهر ما به علت فضای زیاد عمرانی توانایی تحولات بسیاری دارد که در چندین سال گذشته نه به خاطر کم کاری بلکه به خاطر نبود هزینه های کافی ناتمام و بعضی اصلا شروع نشده.امید است شما با در نظر گرفتن تمام جوانب زمینه این فعالیت گسترده را فراهم اورید .بنده و تمام دوستان رشته های عمران و مدیریت در خدمت شما شهرمان و همه هم وطنانمان هستیم امید است قابل استفاده قرا گیرد چون احساس بر نیاز بودن نیروهای هم فکر در این مدت بوده است ..
با تشکر از شما و وبلاگ خوب دوستان عزیزمان در شهر بزرگ و متمدن مصیری شهرستان رستم
به امید سرافرازی مردم رستم
فتح الله شفیعی
1392/05/13 11:48
با سلام . خدا شاهده قوت حالیم وانبی . په ینه وکوچو گرهتنه اوردنه . بوا جونی وساختمون نیمه ساخته ای شهرداری بگو و ساخت بلوار در شهر بگو و تعریض خیابونل بگو و ساخت میدان من شهر بگو که چه برنامه ای در این موردل داری . په یو ایگو چه !!؟
احمد نیکنام
با سلام
جناب حسینی
بنده حضورا خدمت جناب شهردار رسیدم و با ایشان گپ و گفتی داشتم
ایشان انسانی بسیار شریف و با تعصب و انگیزه جهت خدمت رسانی به شهر می باشند.
در خصوص عوامل مختلفی راجع به شهر بحث نمودیم و بنا شد که عملکرد های شهرداری را به مرور در این وبگاه منتشر نماییم و همچین معضلاتی را که شهرداری با آنها روبروست را اطلاع رسانی نمایید تا که با عمومی سازی این معضلات شاید از سنگینی بار آنها کاسته شود و راه جهت خدمت مسئولان و خدمتگذاران شهرداری هموار گردد.
1392/05/6 13:39
salam sisteme tabadol linkam ro taze rah andazi kardam. khoshhal misham ba ham tabadol link dashte bashim

www.link.carlo.ir
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.